NEXT AWARDS Woensdag 04 oktober, Den Haag
23 sept 2015

Awards 2015

Op woensdag 23 september 2015 vond de eerste ScienceMakers Awards 2015 plaats in de Gashouder in Amsterdam, met onder andere astronaut André Kuipers en staatssecretaris Sander Dekker van Onderwijs. Hier werd jong talent op het gebied van wetenschap, technologie en maken voor het eerst samen landelijk gehuldigd.

In een spectaculaire pop-up expo in de Gashouder werden de vondsten van dit jonge talent tentoongesteld. Hier kon je zelf de energie van wetenschap, technologie en maken zien en ervaren.

Bekijk onderstaand de video van deze bijzondere eerste editie.

 

Alle ScienceMakers van 2015!

Adriana Dane                    Eurekacup! Pro rail

Adrian Landman              Eureka!Cup Team 3

Alexander Frissen            NK Robocup junior soccer

Anne van Aartrijk            Eureka!Cup Team 3

Anne Nijsten                     Nederlandse Sterrenkundeolympiade

Anne Schmitz                   Dutch Delta

Annelies Mensink            First Lego League  sCOOL Br1iacs

Anouk Volker                   EUSO

August Ammerlaan         EUSO

Bart van Dijk                    Eureka!Cup  project ASML 2e leerjaar

Bart Peereboom               NK Robocup junior soccer

Bart Lammers                  Eureka!Cup project ASML 2e leerjaar

Bob Zwetsloot                  Wiskunde olympiade

Bouke Schaap                   Techniek toernooi

Bram Vermeulen             Biologie Olympiade

Can Demirci                     Eureka!Cup

Casper Stiekema             Eureka!Cup

Chiel van de Camp          Aardrijkskunde Olympiade

Christine Moene             Biologie Olympiade

Coen van Wijck               Junior vakkanjers

Daan van Asperen          Viruskenner

Dani de Boer                    Uitvinderswedstrijd

Dieder Stolk                     Shell Eco-marathon

Dimitrios Velkers            Viruskenner

Dirk Don                            Junior Vakkanjers

Edwin Kraaijeveld           Eurekacup! Pro rail

Elise Sänger                      Beverwedstrijd

Erum Ilyas                         Technasium Top Awards

Ethan van Woerkum       Natuurkunde Olympiade

Ezra Bekkering                  IJSO

Fabiènne Horstman         Eureka!Cup Team de Kroon

Felix Broese v. Groenou  RoboCup

Femke den Ouden            Dutch Delta

Finn Teeuwen                   RoboCup; rescue

Finn Snijders                     Robogenius, First Lego League

Firenze  Tanke                   Robogenius, First Lego League

Fleur Bonthuis                  First Lego League  sCOOL Br1iacs

Fleur van der Beek           Eureka!Cup team 3

Fleurien Langeveld          Viruskenner

Frederique Hogenkamp  Eureka!Cup Team de Kroon

Friso Smit                           Eureka!Cup Team 1

Gaëlle   Boisset                  International Conference of Young Scientist

Geert Schulpens               Scheikunde olympiade

Geordi  Schoemakers      First Lego League  sCOOL Br1iacs

Gilbert  Boone                  Junior vakkanjers team 1

Gosse Sjoerd Bootsma   Biologie olympiade

Govert Bikker                   Eureka!Cup Team 3

Hannah Kuis                     First Lego League

Hidde Kuipers                   Robogenius, First Lego League

Hugo Tienstra                   RoboCup; rescue

Iris Post                              Robogenius, First Lego League

Isa Ribbers                         Eureka!Cup Team de Kroon

Isa Heeling                         Dutch Delta

Ive van de Langenberg    Jouw slimste Idee

Janneke Heuver               Eureka!Cup Team de Kroon

Jelle van Dijk                    IJSO

Jelle van Veldhuizen      Techniek toernooi, Bouw mijn bodem 3

Jelmer  Firet                     Beverwedstrijd

Jens Heusveld                  Informatica Olympiade

Jesse de Jongh                 Eureka!Cup Team 3

Joan Rebel                        First Lego League

Jolien Warnar                  International Conference of Young Scientist

Joris Eickhof                    Techniek toernooi, Bouw je bodem 1e

Karamdien Abbadi          Viruskenner

Kjell Tornij                        First Lego League  sCOOL Br1iacs

Kris Weener                      Eureka!Cup

Lars Uri                             Eureka!Cup Team 1

Laurent de Geus              Eurekacup! Pro rail

Levi Ritstier                      Dutch Delta

Liane van Halteren         Technasium Top Awards

Lotte     Kremer                IJSO

Ludo      Pulles                  Informatica Olympiade

Luka van der Heiden      Eureka!Cup Team 1

Marc     Jacobs                 Techniek toernooi

Maria    Koenders           Eureka!Cup Team de Kroon

Marieke Bollen                Uitvinderswedstrijd

Marieke Sauer                 Dutch Delta

Mariska Rood                  Nederlandse Sterrenkundeolympiade

Marissa Dorland             Technasium Top Awards

Marjolein in der Maur   Dutch Delta

Marjolein v/d Berghe    Dutch Delta

Marlieke Elsendoorn     International Conference of Young Scientist

Marouscha Puister        IJSO

Mart van Enckevort      Robogenius, First Lego League

Mathilde Claesen           Shell Eco-marathon

Matthijs van Damme    Junior Vakkanjers

Matthijs Klinckenberg  Techniek toernooi, Bouw je bodem

Matthijs Huijgen            Techniek toernooi, Bouw je bodem

Mattie Kieviet                  Eurekacup! Pro rail

Max       Meijer                 Informatica Olympiade

Max       Groeneveld        Robogenius, First Lego League

Max       Bakker                Techniek toernooi

Mees    Arends                 Robocup

Mees    Profittlich           Robogenius, First Lego League

Melle    de Horde            Viruskenner

Merle   van der Lijke      Uitvinderswedstrijd

Mila       van Bokhoven  Robogenius, First Lego League

Milan    Forsthövel          RoboCup junior 1e prijs

Milo       Augustus            RoboCup Team Jup

Moniek   Bioch                 Eureka!Cup project ASML 2e leerjaar

Muriel van der Laan        International Conference of Young Scientist

Nigel     Waanders           First Lego League  sCOOL Br1iacs

Niki        van Douwe        Viruskenner

Noah     Loomans             RoboCup

Noah     Brouwer              Uitvinderswedstrijd

Ouidad Ojjit                      Technasium Top Awards

Paul       Dekker                 EUSO

Pepijn   Höcker                 Techniek toernooi

Quinten Rutgers               Biologie olympiade

Ria          Los                       Biologie olympiade junior

Rick        Karreman           RoboCup

River van der Meulen      RoboCup

Rob        Schaafsma          RoboCup Team Jup

Rogier   Norbruis              Shell Eco-marathon

Rozemarijn van Oijen     Robogenius, First Lego League

Sam       Koot                     Viruskenner

Sam       van der Jagt        Dutch Delta

Siebe    Peek                       EUSO

Sietse   Weistra                 Aardrijkskunde Olympiade

Sjoerd  Meeuwsen           Beverwedstrijd

Sophie van der Vlugt     International Conference of Young Scientist

Stan       Kerkhof             First Lego League  sCOOL Br1iacs

Stan       Koenis                IJSO

Storm   van Dijk              Techniek toernooi

Sven van Nistelrooy       RoboCup Team Jup

Teize     Vos                      Uitvinderswedstrijd

Tess       de Vries             Shell Eco-marathon

Thom    de Bruin            Eureka!Cup  project ASML 2e leerjaar

Thomas Verhage            Eureka!Cup Team 1

Thomas Hofman            Skills Talents

Tim        van Liere           Junior vakkanjers team 1

Tom       Uijlenhoet         First Lego League

Tom       Smeding            Informatica Olympiade

Tom       Snijders             Uitvinderswedstrijd

Trevor  de Waal               Biologie olympiade junior

Tycho van den Anker     Techniek toernooi, Bouw je bodem

Wessel Custers                EUSO

Willemijn Spook             Viruskenner

Zoey  van Oers                 Robogenius, First Lego League

Bekijk andere edities