NEXT AWARDS Woensdag 04 oktober, Den Haag
28 Sept 2016

Awards 2016

Op 28 september vond de tweede editie van het ScienceMakers Awards Gala plaats. Hier werden  jonge grootse denkers en doeners gehuldigd voor hun bijzondere prestaties bij één van de vele nationale of internationale wedstrijden op het gebied van wetenschap, technologie en maken in 2016.  Alle deelnemers van de ScienceMakers Awards van 2016 vind je hier.

Dit jaar maakte De Nieuwe Makers de ScienceMakers Award. Deze energieke groep jongeren uit verschillende studierichtingen van het mbo bedacht het concept én deed de ontwikkeling. Bekijk hier de video van het proces.

De Nieuwe Makers voor ScienceMakers!

Benieuwd wat de ScienceMakers 2016 hebben bedacht, uitgevonden en gemaakt? Bekijk hier alle foto’s!

Alle ScienceMakers van 2016!

Abel van Marle Viruskenner, Maris College
Abir Atoubi RoboCupJunior, Terrabots
Adam Aslam Eureka!Cup, Beloningsapp
Alexander Frissen RoboCupJunior, Instituut Het Centrum
Amalia Gomez Rodriguez Technasium Top Award
Andor Michels Informatica Olympiade, nationaal en internationaal
Andy de Vries Techniek Toernooi, De vertraagde wekker
Andy Zhang Kangoeroewedstrijd
Anna Jebose Eureka!Cup, Beloningsapp
Anna Reinhold Biologie Olympiade Junior
Annelot van der Veen Uitvinderswedstrijd, Bodymove
Ariana Kalsbeek Technasium Top Award
Arjan Blankestijn Viruskenner, JFC
Arnold van den Berg First Lego League, EV8
Arthur Admiraal International Conference of Young Scientists, Jan Kommandeurprijs
Arwen Hunter Eureka!Cup, Terraqua
Bart Maljaars Junior Vakkanjers
Ben Noordijk KNAW Onderwijsprijs
Bouke Jansen Natuurkunde Olympiade en International Physics Olympiad (IPhO)
Caitlyn Wastell Artcadia, Imagine your future
Carlijn Gruijs Biologie Olympiade Junior
Chagajeg Soloukey Tbalvandany International Conference of Young Scientists, categorie Life Sciences
Chloë Blankennagel Artcadia, Imagine your future
Christian Primavera Natuurkunde Olympiade en International Physics Olympiad (IPhO)
Claire Ibes Eureka!Cup, Terraqua
Coen van Beekhuizen Young Solar Challenge
Collin de Rijder Junior Vakkanjers
Daan de Heij Eureka!Cup, Beloningsapp
Dagmar de Hoop Technasium Top Award
Darcey Luca Bil Aardrijkskunde Olympiade en International Geography Olympiad
Dasha Fedorushkova International Conference of Young Scientists, categorie Life Sciences
Deniz Çakmak First Lego League, De aFvaLLbusters
Dennis Hilhorst Natuurkunde Olympiade en International Physics Olympiad (IPhO)
Dennis Breen Skills Talents, Voertuigentechniek
Dion Aerssens Skills Talents, Bouwen, Wonen & Interieur
Djemaro Dalloesingh Eureka!Cup, Beloningsapp
Eline de Lange RoboCupJunior, Terrabots
Elsemiek Vermandel Uitvinderswedstrijd, Bodymove
Emile de Kam Viruskenner, Maris College
Eric Maljaars Junior Vakkanjers
Erik-Jan Koppejan Junior Vakkanjers
Eva Gofers Eureka!Cup, Terraqua
Eva Barnhoorn Artcadia, Imagine your future
Evert Guliker International Conference of Young Scientists, Van Melsenprijs en KNAW Onderwijsprijs, FlowPed
Ezra Bekkering European Union Science Olympiad (EUSO), Team 1
Frank van Beek Viruskenner, JFC
Frank Steketee Skills Talents, Bouwen, Wonen & Interieur
Furkan Dönmez First Lego League, De aFvaLLbusters
Gabriël Öz First Lego League, De aFvaLLbusters
Geordi Schoenmakers First Lego League, De aFvaLLbusters
Gido van Heeswijk (Vlaamse) Jeugd Technologie Olympiade
Gijs van Geloven RoboCupJunior, Robofiction
Gijs Koomen First Lego League, Cadmes Creators
Gijsje Faber Artcadia, Imagine your future
Gilano Waanders First Lego League, De aFvaLLbusters
Greetje Huisman Aardrijkskunde Olympiade en International Geography Olympiad
Hendrik Holwerda European Union Science Olympiad (EUSO), Team 2
Ilija Milutin Biologie Olympiade, nationaal en internationaal
Inés Bolanos RoboCupJunior, RoboGirls
Jan Jansen Junior Vakkanjers
Jard Mattens Scheikunde Olympiade en International Chemistry Olympiad
Jasper Blok Skills Talents, Bouwen, Wonen & Interieur
Jelmer Firet Informatica Olympiade, nationaal en internationaal
Jens Heuseveldt Informatica Olympiade, nationaal en internationaal, Kangoeroewedstrijd en Beverwedstrijd
Jesper Provoost International Conference of Young Scientists, Van Melsenprijs en KNAW Onderwijsprijs, FlowPed
Jippe Hoogeveen Kangoeroewedstrijd
Job Koomen First Lego League, Cadmes Creators
Jochem Versteeg Eureka!Cup, Slingerbos
Joost de Kleuver Nederlandse Sterrenkunde Olympiade
Joyce van Kessel First Lego League, Cadmes Creators
Julia Mink International Junior Science Olympiad (IJSO)
Julia van der Wal First Lego League, EV8
Julian Küpers Eureka!Cup, D-fensie
Julius Moormann Kangoeroewedstrijd
Kaj Wortel KNAW Onderwijsprijs, Daft Punk Helmet
Karen Klaassen Eureka!Cup, Calvijn College Middelburg 3
Kasper Heijne First Lego League, EV8
Katinka Benders Young Solar Challenge
Katja Schmahl  Imagine scholierencompetitie
Katja Koornstra Young Solar Challenge
Keanu Metz Kangoeroewedstrijd
Koen van  der Heijden European Union Science Olympiad (EUSO), Team 2
Koen Wartena Young Solar Challenge
Kors Doedens European Union Science Olympiad (EUSO), Team 2
Lars Steenbeek First Lego League, JustNormal
Laura Snel Artcadia, Imagine your future
Levy Pletting Artcadia, Imagine your future
Lieke Luikens First Lego League, EV8
Maarten Hofsté Beverwedstrijd, groep 7/8
Madelief van Noordennen Uitvinderswedstrijd, Bodymove
Marieke Smit Biologie Olympiade, nationaal en internationaal
Marijn Jonker Scheikunde Olympiade en International Chemistry Olympiad
Marouscha Puister European Union Science Olympiad (EUSO), Team 1
Mart Koster First Lego League, De aFvaLLbusters
Matthijs Arnoldus Beverwedstrijd, klas 3/4
Maud Gakes Eureka!Cup, Slingerbos
Maud Verwimp Jouw Slimste Idee
Melik Artin First Lego League, De aFvaLLbusters
Melody de Bruijn Techniek Toernooi, De vertraagde wekker
Melvin van der Gracht Techniek Toernooi, De vertraagde wekker
Merijn van de Weijer Eureka!Cup, Terraqua
Mette Ruseler Technasium Top Award
Michèlle van Veller Viruskenner, JFC
Miriam Zegelaar International Junior Science Olympiad (IJSO)
Nena Slaats International Junior Science Olympiad (IJSO)
Niels Bouwman Beverwedstrijd, klas 1/2
Nienke de Koning Junior Innovation Challenge
Nikki Louwerse Imagine scholierencompetitie
Pepijn van den Dool Kangoeroewedstrijd
Pieter van Peer Uitvinderswedstrijd, Bodymove
Pieter Venderbos First Lego League, JustNormal
Pim Spelier Kangoeroewedstrijd, Wiskunde Olympiade en International Mathematics Olympiad en Informatica Olympiade, nationaal en internationaal
Ralf Djojomoenawi First Lego League, EV8
Raoul Berger RoboCupJunior, Metis3
Raven Staal Kangoeroewedstrijd
Reyhan Iri RoboCupJunior, Terrabots
Rianne Arling RoboCupJunior, RoboGirls
Rick Nelen Aardrijkskunde Olympiade en International Geography Olympiad
Riley Bouma Skills Talents, Voertuigentechniek
Rob Waardenburg First Lego League, EV8
Robin Vroomans Viruskenner, Maris College
Robin van der Craats First Lego League, JustNormal
Rosalie Gordeyns RoboCupJunior, Terrabots
Rosalien Janssen Viruskenner, Maris College
Roy Steneker International Conference of Young Scientists, Jan Kommandeurprijs
Ruard van Workum International Junior Science Olympiad (IJSO)
Ruben Suijkerbuijk Uitvinderswedstrijd, Bodymove
Sanne Stellingwerf Artcadia, Imagine your future
Sara Marinissen Eureka!Cup, Calvijn College Middelburg 3
Sasha Ivlev Natuurkunde Olympiade en International Physics Olympiad (IPhO)
Saskia Semmelink Eureka!Cup, Slingerbos
Sean Goedgeluk KNAW Onderwijsprijs
Sebastiaan Hoek International Junior Science Olympiad (IJSO)
Sigrid de Haan Young Solar Challenge
Sjoerd Krolis Eureka!Cup, Slingerbos
Stan Koenis European Union Science Olympiad (EUSO), Team 1
Stan Dortmans First Lego League, Cadmes Creators
Stef Siekman Imagine scholierencompetitie
Sterre Brood Techniek Toernooi, De vertraagde wekker
Sytse de Boer First Lego League, JustNormal
Taïs van der Haas RoboCupJunior, Terrabots
Teuntje de Wit Artcadia, Imagine your future
Thomas Alers First Lego League, EV8
Tobias Veerkamp International Junior Science Olympiad (IJSO)
Valentin Thonen KNAW Onderwijsprijs, Daft Punk Helmet
Vera van Dijk Viruskenner, JFC
Walt Kraeger Kangoeroewedstrijd
Wessel Bruinsma Aardrijkskunde Olympiade en International Geography Olympiad
Wessel van Vlaardingen RoboCupJunior, Robofiction
Wietze Koops Wiskunde Olympiade en International Mathematics Olympiad
Wouter van As KNAW Onderwijsprijs en International Conference of Young Scientists, Jan Kommandeurprijs
Wouter Westerveld First Lego League, EV8
Xander de Wit Natuurkunde Olympiade en International Physics Olympiad (IPhO)
Ydo Koopmans Young Solar Challenge
Yza de Ridder Imagine scholierencompetitie
Zara Kirtil First Lego League, De aFvaLLbusters

Bekijk andere edities