Droge voeten bij Waterovelast

Het team heeft de Eureka!Cup gewonnen met een concept voor het oplossen van wateroverlast in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht. Zo bezorgen zij de Randstad droge voeten!

Deelnemers

Jesse de Jongh, Adriano Landman, Anne van Aartrijk, Govert Bikker, Fleur van der Beek

EUREKA!CUP - Wateroverlast?!

De Eureka!Cup is een landelijke ontwerpwedstrijd met een (natuur)wetenschappelijk thema voor jongeren uit de onderbouw van havo/vwo. Samen met bedrijven, die werkzaam zijn binnen het jaarlijks wisselende thema, worden er ontwerpopdrachten ontwikkeld die enerzijds zo realistisch mogelijk zijn (het bedrijf is hier zelf ook mee bezig) en anderzijds aansluiten bij de belevingswereld van jongeren. technologisch en Naar de site
Maken & Uitvinden

In deze rubriek vind je slimme oplossingen en bijzondere uitvindingen.

Door heel Nederland vinden elk jaar wedstrijden plaats op het gebied van wetenschap, technologie en maken. De meest ingewikkelde berekeningen, geniale ontdekkingen, briljante uitvindingen, toffe ideeën en bijzondere concepten komen één keer per jaar samen. Alle winnaars van deze wedstrijden worden dan namelijk namens Nederland gehuldigd tijdens de ScienceMakers Awards.