Insecten eten!?

Marlieke en Gaëlle wonnen de gouden medaille voor hun profielwerkstuk over de vraag: is humane entomofagie de toekomst? Anders gezegd: is het eten van insecten de toekomst? De conclusie: ja!

Deelnemers

Marlieke Elsendoorn en Gaëlle Boisset

Van Melsenprijs

Profielwerkstukkenwedstrijd van de Radboud Universiteit Nijmegen op het gebied van bètavakken. De 1e-prijswinnaar wordt uitgezonden naar de International Conference of Young Scientists. Nummers 2 en 3 maken hier ook kans op. Naar de site
Denken & Tellen

In deze categorie vind je de harde bètawetenschappers.

Door heel Nederland vinden elk jaar wedstrijden plaats op het gebied van wetenschap, technologie en maken. De meest ingewikkelde berekeningen, geniale ontdekkingen, briljante uitvindingen, toffe ideeën en bijzondere concepten komen één keer per jaar samen. Alle winnaars van deze wedstrijden worden dan namelijk namens Nederland gehuldigd tijdens de ScienceMakers Awards.