• Interactieve sportwand
  • Interactieve sportwand

    Interactieve sportwand

    Team 4teen is aan de slag gegaan voor opdrachtgever Johan Cruyff Foundation met de vraag hoe je nou meer jongeren in beweging krijgt. Elize, Lucas, Boris en Koen zijn er goed voor gaan zitten en bedachten een uitstekend plan. Hun idee: een indrukwekkend sportwand, voorzien van lichteffecten en geluid, om de jongeren uit te dagen om individueel of onderling een competitie aan te gaan. Goed bedacht!

    En super leuk! Aan dit mooie project is ook in de media aandacht besteed:

    Deelnemers

    Elize Boelsma, Koen Zonnebeld, Lucas Diepenbroek en Boris Mensink

    School

    CSG Reggesteyn in Rijssen

    Vakkanjers

    Met Vakkanjers ontdekken en ontwikkelen leerlingen uit groep 7 & 8 van het basisonderwijs t/m leerlingen van het laatste jaar vmbo hun vakmanschap. Met echte opdrachten, voor een landelijke opdrachtgever.

    Naar de site
    Maken & Uitvinden

    In deze rubriek vind je slimme oplossingen en bijzondere uitvindingen.

    Door heel Nederland vinden elk jaar wedstrijden plaats op het gebied van wetenschap, technologie en maken. De meest ingewikkelde berekeningen, geniale ontdekkingen, briljante uitvindingen, toffe ideeën en bijzondere concepten komen één keer per jaar samen. Alle winnaars van deze wedstrijden worden dan namelijk namens Nederland gehuldigd tijdens de ScienceMakers Awards.